Představení v naší MŠ „Jak skřítek Kulíšek hledal nevěstu“

V úterý 3.10. naší školku navštívila paní Katka ze SVČ, která dětem představila pohádkový příběh o tom, jak si skřítek Kulíšek hledal nevěstu. Děti se nejen ponořily do vyprávění krásné pohádky, ale také se s chutí zapojily do celého děje a skřítka Kulíška doprovodily na jeho cestě. Vyzkoušely si, jaké to je jít „rovnou za nosem“, dozvěděly se něco o přátelství, potkaly různé pohádkové bytosti, jako je vodník, čarodějnice nebo kouzelná babička, ale také se dokázaly proměnit na opravdové skřítky a společně jsme roztančili celou školku. Nakonec všechno dobře dopadlo, skřítek Kulíšek nevěstu našel a všichni měli radost. Celý program doprovázela veselá nálada plná pohybu a užily si ho jak děti, tak paní učitelky.