foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Poděkování

Vážení rodiče, přátelé školy, velice Vám děkujeme za každodenní přízeň, kterou jste nám po celou dobu školy v přírodě, prostřednictvím webových stránek, projevili. Jsme velmi rádi, že Vás naše putování v tomto týdnu zajímalo, snad i inspirovalo a líbilo se. Školu v přírodě si všechny děti náramně užívaly a velkou odměnou byla slova našich dětí, že vše bylo skvělé a klidně by si pobyt ještě alespoň o týden prodloužily. Škola v přírodě, kde je nutné se dětem věnovat takřka 24 hodin denně, by se nemohla uskutečnit bez celého ochotného týmu. Touto cestou děkuji paní učitelce Žanetě Indrákové, Gabriele Smetanové, Drahoslavě Hobžové, Petře Magdaleně Kejha, Michaele Pospíšilové a paní vychovatelce Haně Gebauerové za veškerou péči, starostlivost a ochotu se dětem věnovat po celých pět dnů. Děkuji paní vychovatelce Haně Gebauerové za noční bdění nad všemi spáči. Děkuji paní zdravotnici Michaele Pospíšilové za pečlivé dávkování léků a skvělou péči o naše malé pacienty. Děkuji paní učitelce Petře Kejha za každodenní večerní vkládání fotografií na webové stránky a video, které natočila a upravila. Děkuji všem dětem za týmovost, skvěle chování a všechny krásné úsměvy.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz