foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Oznámení výsledku zápisu v ZŠ

V úterý 2. dubna se uskutečnil zápis žáků do 1. ročníku v základní škole. K zápisu přišlo 11 předškoláků, kteří předvedli své znalosti a dovednosti, které získali v mateřské škole. Všechny tyto děti se velmi snažily a byly úspěšné. Toto odpoledne nás čekalo i překvapení. Přijela Česká televize, která měla zájem zápis v naší škole také natáčet. Přes veškerou nervozitu z přítomnosti dalších osob, kamery a nečekaných otázek, všichni přítomní vše zvládli a odcházeli s úsměvem na rtu. Zde naleznete výsledky zápisu a záznam České televize.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz