foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Exkurze v Řeznictví Na Hůrce

V pátek v dopoledních hodinách se celá naše škola vydala na plánovanou exkurzi, která se uskutečnila v Řeznictví Na Hůrce u Grómanů. V malém rodinném řeznictví s lahodnými masnými výrobky nás srdečně přivítal pan Jiří Gróman, který nám velmi ochotně ukázal veškeré prostory včetně přístrojů, o kterých dokázal poutavě vyprávět a některé přístroje také předvést. Velkým a milým překvapením bylo pozvání na bohaté občerstvení v krásném sklepním prostoru. Panu Jiřímu Grómanovi, jeho rodině a paní Míši Filipové srdečně děkujeme za vřelý přístup, bohaté pohoštění a nové poznatky.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz