foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

5. den školy v přírodě

Sněhem pocukrovaná škola v přírodě v Penzionu Zátiší pomalu a jistě končí. Uteklo to jako voda a již nastal čas sbalit všechny kufry i batohy a směřovat do Dolních Životic za našimi nejbližšími.  Ani poslední noc nás nezapomněli navštívit místní skřítci, kteří nám na rozloučenou zanechali láskyplné pozdravy v podobě malých srdíček a malůvek na obličeji. Pobyt v penzionu i v přírodě, a to za každého počasí, si všichni užívali. Sněhovou nadílku v okolí jsme využili do sytosti a díky ní si užili na konci dubna ještě hodně sněhových radovánek. Snad se Vám putování prostřednictvím našeho webu líbilo a přiblížilo Vám tak různorodé aktivity našeho týdne. Úsměvy na tvářích byly známkou toho, že dny byly naplněny pestrým a bohatým programem, chutnou a poctivou každodenní kuchyní.  Ještě ráno jsme zvládli poslední ranní rozcvičku, po vydatné snídani úklid pokojů a balení kufrů.  O půl jedenácté jsme nasedli do autobusu a vyjeli směrem k našim domovům. Tak zase někdy příště nashledanou.                     

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz