foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

3. den školy v přírodě

Třetí den na škole v přírodě jsme protančili mezi kapkami deště. Ráno jsme opět započali budíčkem v 7 hodin a rozcvičkou. Následovala snídaně, kde si opět děti vybraly dle své chuti – od čokoládových kuliček s mlékem, lupínek, müsli po čerstvé pečivo, zeleninu, sýry a salámy. Po snídani se třídy rozdělily ke svým vyučujícím a proběhlo krátké dopolední vyučovaní, které bylo obohaceno o velmi speciální událost – narozeniny Adama Pavlorka. Ještě jednou vše nejlepší :). Čas utekl jako voda a už nastal čas oběda, dnes nás čekaly americké brambory s vepřovými nudličkami. Po odpoledním klidu jsme se rozdělili po třídách do skupinek. Postupně jsme se prostřídali a čekaly nás odpolední aktivity. Mezi ně patřil bowling, který si někteří vyzkoušeli úplně poprvé, i přesto „striky“ jenom lítaly a úsměv na tváři nechyběl. Další aktivitou byla solná jeskyně, ve které se četlo, relaxovalo, zkoumalo prostředí. Nejzajímavější byl malý vodopád, světla a krápníky ze soli. Během těchto hlavních činností jsme hráli ping-pong a deskové hry. Vydanou energii jsme doplnili sladkými knedlíky na večeři. Také větší děti odehrály turnaj v ping-pongu, vyplňovaly kvízy, hrály různé hry a malovaly. Ve večerních hodinách nechybělo čtení pohádek, povídání si, volání s pozdravy domů a pak jsme šli pomalu, ale jistě odpočívat do postýlek s natěšením, co nám přinese zítřek. Všem přejeme krásný večer.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz