Kouzelník v naší školce

V úterý 19. 9. 2023 přijel k nám do školky známý a dětmi velmi oblíbený kouzelník Aleš Krejčí. Pro tentokrát s sebou přivezl své kamarády zvířátka – pejska, opičku a housenku… Během svého vystoupení zapojil do programu nejen děti, ale také paní učitelky. Společně jsme rozsvítili kouzelné broučky, které jsme si schovali do svých srdíček, aby nás tento školní rok krásně hřáli a ochraňovali. Děti i paní učitelky byly z představení nadšené a nevěřily vlastním očím, jaká kouzla nám pan kouzelník představil – nechyběly kouzelné míčky, barevné šátky ani kouzelnická hůlka, to vše si děti mohly také vyzkoušet. Velmi se těšíme na příští návštěvu a jsme moc zvědaví, jaká překvapení s sebou pan kouzelník opět přiveze.