foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

MŠ na dopravním hřišti v Opavě

Ve čtvrtek 27.4. 2023 jsme s dětmi navštívily dopravní hřiště v Opavě. Přivítala nás panÍ Tojerová a pan Orlita, kteří nejprve děti seznámili s teorií, s určitými dopravními značkami a bezpečností, jak se chovat na veřejných komunikacích. Poté byly děti rozděleny do dvou skupin. Velké děti – „Sluníčka“, jezdily na koloběžkách a kolech, snažily se dodržovat pokyny vedoucích, střídaly se i jako chodci. Malé děti si zatím prohlédly okolí a se svými učitelkami hrály různé pohybové hry. Potom se děti vystřídaly a „Broučci“ si také vyzkoušeli jezdit na malých odrážedlech, šikovnější děti na koloběžkách. A protože všem vytrávilo, tak si všichni pochutnali na dobrůtkách, které jim přichystaly maminky. Dětem se akce líbila a do MŠ odjížděly spokojené a lehce unavené.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz