foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

5. den školy v přírodě – odjezd domů

Škola v přírodě a pobyt v našem přechodném bydlišti pomalu a jistě končí. Ranní rozčarování při pohledu do zrcadla, kdy neznámí skřítci zanechali láskyplné pozdravy v podobě srdíček, nakonec všichni zvládli. Pobyt na chatě i v přírodě, a to za každého počasí, si všichni užívali. Občas bylo nějaké tesknění, ale na tulení měly děti dostatečný počet dospěláků, kteří byli vždy v blízkosti. Snad se Vám naše putování prostřednictvím našeho webu líbilo a tak Vám přiblížilo naše každodenní aktivity a radosti. Naše dny byly naplněny pestrým a bohatým programem, skvělou a poctivou každodenní kuchyni a dnes odpoledne budeme jen vzpomínat na všechny zážitky, které jsme společně zažili. Jen ještě musíme zvládnout ranní rozcvičku, po vydatné snídani úklid pokojů a balení kufrů, stolní hry, kvízy, abychom v jednu hodinu mohli šťastně vyjet směrem k našim domovům. Touto cestou děkuji paní učitelce Žanetě Indrákové, Gabriele Smetanové, Drahoslavě Hobžové a paní vychovatelkám Sylvii Holušové a Lence Klimkové za veškerou péči, starostlivost, trpělivost o všechny děti po celou dobu školy v přírodě. Vám všem děkujeme za Vaši přízeň. :):):) Za kolektiv školy v přírodě děkuje Lenka Smetanová, řed. školy.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz