foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Kurz předškoláků 1.lekce

Předškolní děti se účastnily 1. výukové hodiny v 1. třídě, pod vedením uč. Drahoslavy Hobžové. Po milém přivítání se předškoláci usadili do lavic ke svým kamarádům. Nejdříve jim děti předvedly, jak umí číst, určovat hlásku na začátku i na konci slova a nezapomněly ani na matematiku. Děti z MŠ se také zapojily do výuky a byly za své znalosti pochváleni. Vypracovaly také pracovní listy z matematiky a grafomotoriky. Děti z 1. třídy udělaly od začátku školního roku velký kus práce a mnoho se již toho naučily. Přejeme jim i paní učitelce ať se jim výuka daří a předškoláci se již těší na další návštěvu v ZŠ.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz