foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Finanční gramotnost – okresní kolo

Finanční gramotnost je velmi diskutovaným tématem dnešních dní a není již tajemstvím, že i žáci 4. a 5. ročníku naší školy se zúčastnili soutěže Finanční gramotnosti 2022/2023. Po absolvování školního kola šel náš tříčlenný tým v zastoupení Julie Hozové, Kryštofa Kejhy a Daniela Duška změřit své znalosti a dovednosti v kole okresním. A nebylo to jen tak. Před další částí soutěže se tito žáci poctivě připravovali a učili z materiálů, které dostali k prostudování. Přestože náš tým nepostoupil do krajského kola máme velkou radost a gratulaci zmiňovaným žákům, protože v Moravskoslezském kraji v okrese Opava získali nádherné 2. místo. Velmi blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz