foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Družina má talent

Také tento rok pořádala školní družina ve středu 22. 2. zábavné odpoledne “Družina má talent“. Účastníci se na plánovanou akci poctivě připravovali, aby mohli předvést, jaký talent v nich dřímá. Viděli jsme zpěv jednotlivců i skupin, hry na hudební nástroje, taneční vystoupení, kouzla, sportovní činnosti a jiné. A bylo vskutku se na co dívat. Všechny děti své vystoupení zvládly na výbornou a některé překonaly svůj ostych a sklidily veliký aplaus. Porota měla těžké vyhodnotit vítěze. Nejlepší výkony byly odměněny hodnotnými cenami a sladkou odměnu dostal každý, kdo se zúčastnil. Účinkující si zaslouží velkou pochvalu za přípravu a samotné vystoupení. Odpoledne se skvěle vydařilo a všichni jsme si ho náramně užili.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz