foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Žáci 7. ročníku u nás ve škole

Není žádným tajemstvím, že na naší školní zahradě máme zasazeno 5 stromů. Všechny tyto stromy jsou ovocné, avšak každý je jiný. Švestku, hrušku, jablko, třešeň, ryngli si zasadila každá třída ve školním roce 2011/2012 a od té doby bývalí žáci 5. ročníku, kteří přešli na druhý stupeň do Slavkova, předávají symbolicky „svůj“ strom žákům 1. ročníku. V rámci tohoto projektu také každý z těchto žáků ponechá na památku svou vyrobenou podobiznu z keramické hlíny a zavěsí na zeď při vstupu hlavním vchodem. Dva roky tomu tak nemohlo být, tak v tomto školním roce nás žáci 7. ročníku poctili návštěvou a alespoň zavěšením svého portrétu nám ve škole ponechali vzpomínku na sebe. Příjemné posezení a popovídání s bývalými žáky nechybělo.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz