foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Průvod strašidel

Pondělní slunečné počasí přálo všem „strašidlům“ z MŠ, která se vydala na procházku přes vesnici za bujarého hulákání, výskotu, zpěvu a řinčení všelijakých hudebních nástrojů. Nejdříve zamířila do ZŠ, aby zde „vystrašila“ nejen děti, ale i zaměstnance ZŠ. Strašidla přivítala paní ředitelka L. Smetanová, od které dostaly sladkou odměnu. Vřelé přivítání se jim také dostalo v jednotlivých třídách od dětí i paní učitelek. Strašidla z MŠ navštívila také zaměstnance OÚ, Jednoty a strašila všechny, kdo jim přišel do cesty. Všechna strašidla se všem líbila a sklidila velký úspěch za krásné kostýmy, které svým dětem připravili jejich rodiče.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz