foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Srdíčkové dny-charitativní pomoc

Podzimní srdíčkové dny společnosti „Život dětem“ pomáhají vážně nemocným dětem se vzácným onemocněním. Jedná se o nemoci, které se vyskytují ojediněle a lékaři většinou netuší, jak se bude nemoc vyvíjet. Naše škola se také tento rok zapojila do této sbírky na pomoc malému Adámkovi. Zakoupením dárkových předmětů v hodnotě 30,- a 40,- Kč, které si děti můžou zakoupit v družině, pomůžeme získat dostatek peněz na tolik potřebné, drahé a zdravotní pojišťovnou nehrazené rehabilitace. Tímto můžeme rodinu podpořit a se zaplacením rehabilitace pomoci. Srdečně všem děkujeme za laskavou pomoc.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz