foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Drakiáda v ŠD

K nástupu podzimních sychravých dnů plných padajícího listí a pošmourného počasí neodmyslitelně patří i šustění křídel papírových draků ve větru. Také děti ve školní družině se již těšily na den, kdy budou moci své draky vyzkoušet při tolik očekávané drakiádě. Ve středu 12. 10. odpoledne jsme vyrazili na kopec Na Hůrce. Letošní počasí bylo téměř ideální, sluníčko nám svítilo, bylo příjemně teplo, jen vítr mohl o trochu více foukat. I tak se velký počet mnohobarevných draků vznášel nad loukou a děti si užily spoustu legrace a zábavy. Také děkujeme obětavým rodičům Majewským, mamince Indrákové a Toškové, babičce Pumrové a Bendíkové za pomoc při krocení nezbedných draků.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz