foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Divadélko SMÍŠEK v MŠ

Dne 25.10. 2022 přijelo do MŠ již tradičně divadélko SMÍŠEK. Nyní u nás zavítalo s podzimní pohádkou s názvem “Větřík Petřík”. Pohádka vypráví o dvou sourozencích, kteří tráví své podzimní prázdniny u babičky na venkově. Na začátku příběhu se může zdát, že podzimní prázdniny u babičky nebudou pro sourozence zrovna velkou zábavou. Nicméně vše není, jak se zdá. Jednoho dne přiletí kouzelný větřík Petřík, který jim vyčaruje několik dobrodružství – přes pouštění draka, po pečená jablka v županu nebo krmení srneček v lese. Po všech zážitcích, které spolu zažijí se všichni shodnou, že to byly jedny z nejlepších prázdnin. Po celou dobu pohádky děti mohly slyšet známé písničky a básničky, které mohly spolu s herci a maňásky společně zpívat. Po divadélku jsme si o pohádce společně popovídali a děti si tak mohly procvičit svou krátkodobou a následně dlouhodobou paměť. Dětem se divadélko moc líbilo a již teď se nemohou dočkat dalšího představení. 

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz