foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

O prasátku Arturovi

Dne 10.5. 2022 děti v MŠ zhlédly naučnou pohádku s ekologickou tématikou „O prasátku Arturovi“. Ten nejprve dětem vysvětlil, proč a jak třídíme různé druhy odpadů a potom za pomoci dětí je společně třídily do správných kontejnerů. Na své cestě za ztraceným míčkem potkával různá zvířátka, která prasátku radila a ukazovala mu cestu, kde ho má hledat. Děti se také seznámily s některými druhy řemesel, proč jsou pro člověka důležitá, jaký je jejich význam, že nic není zadarmo a jakákoliv práce či činnost je velmi důležitá. Celá pohádka byla propojena veselými písničkami.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz