foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Okresní soutěž v aerobiku ŠD

V pondělí 11. 4. děvčata tanečního kroužku zavítala do ZŠ Vrchní v Opavě na soutěž v aerobiku, kterou pro ně po dvou letech připravily paní vychovatelky. A že soutěž dětem chyběla svědčí velká účast. Děvčata se velmi těšila a poctivě připravovala. Soutěžilo devět školních družin a v tělocvičně se sešlo na 130 dětí. V obrovské konkurenci se do první finálové desítky ve své kategorii probojovala Michaela Grabiášová, Adéla Indráková a Valerie Kuzníková. Děvčatům blahopřejeme a už teď se těšíme na další skvěle prožité zábavně – pohybové odpoledne.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz