foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Den Země v MŠ

V pátek 22.4.2022 jsme s dětmi z MŠ navštívili areál drobnochovu školního statku v Opavě, abychom oslavili DEN ZEMĚ. Na děti čekalo několik stanovišť, kde plnily různé úkoly nebo si mohly některé věci vyzkoušet např. vylézt na policejní motorku, podívat se do policejního auta a hasičského motorového člunu, byly seznámeny s hasičskou technikou. Děti zhlédly koňský parkur, agility (výcvik psů) a různá domácí mláďátka (housátka, jehňátka, selátka, králíčky a další). Dětem se zvířátka, soutěže a předváděcí akce líbily, do plnění úkolů se s nadšením zapojily a odměněny byly drobnou sladkostí.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz