foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Školní výtvarná soutěž

Na přelomu října a listopadu jsme dětem společně se školní družinou vyhlásili soutěž „O nejzajímavěji vystřihnutou papírovou vločku“ a současně soutěž „O největší počet nastříhaných papírových vloček“. Do stříhání se zapojila čtvrtina žáků školy, kteří společně vyrobili 359 vloček. Nejvíce vloček nastříhala žačka 5. třídy Valerie Kuzníková – 104 kusů a nejzajímavější vločky vystřihla žačka 3. třídy Adélka Indráková. Vítězkám GRATULUJEME a všem žákům za účast v soutěži děkuji. Ale protože všichni soutěžící žáci se moc snažili, na všechny čeká sladká odměna a jejich vločky budou použity k výzdobě celé školy!                                                                                             Drahoslava Hobžová

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz