foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Sázení stromů v MŠ

Dnes 16.11. 2021 děti se svými učitelkami, paní ředitelkou a panem Matějkem sázeli dva stromy,  „Sakury“ před budovu MŠ. Třída Broučků i třída Sluníček nakreslila krásné obrázky, vyrobily ježka a dráčka, vyfotily se a se svými učitelkami napsaly dopis budoucím generacím. To vše bylo zafóliováno a vloženo do vykopaných jam před sadbou stromů. Do sázení stromů se děti pustily s velkým nadšením a ještě si k tomu i zazpívaly. Ruku k dílu přiložila i paní ředitelka a pan Matějek vše organizoval, pomáhal, dosypával zeminu a zatloukával kůly ke stromkům. Děti stromy řádně zalily, aby se přijaly. To vše přišel zkontrolovat pan starosta, aby děti pochválil za odvedenou práci.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz