foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Informace o testování žáků

Vážení rodiče, zákonní zástupci, žáci, na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví proběhne na území vybraných okresů, kam spadá i okres opavský, testování na onemocnění Covid – 19. Testování se uskuteční v prvních dvou listopadových pondělcích, tedy 1. a 8 listopadu. Testováni budou žáci základní školy, a to antigenními testy. Testovat se nebudou žáci v ochranné 180denní lhůtě po prodělaní nemoci covid – 19 nebo žáci, kteří mají ukončené očkování proti covid -19, přičemž v obou případech musejí být tyto skutečnosti písemně doloženy. Věříme, že vše proběhne hladce, bez komplikací, s negativním výsledkem a děti usednou po podzimních prázdninách zpět do školních lavic. Veškeré informace ohledně testování naleznete zde. Další informace platné od 25..10.2021 naleznete v tomto dokumentu.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz