foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

T-mobile běh v ZŠ

Dne 7.9.2021 se na naší škole uskutečnil již tradiční T-mobile Olympijský běh 2021, který se koná na spoustě míst v České republice. Při této akci jde především o radost z pohybu. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžecká akce v České republice a jeho první ročník odstartoval v roce 1987 již legendární Emil Zátopek. Slunečné počasí a touha se zlepšit či doběhnout do cíle byla velkou motivací od nejstarších až po ty nejmenší. Důležité bylo nevzdat se, překonat sám sebe a doběhnout. Mezi nejrychlejšími běžci školy se na 1. místě umístil Daniel Dušek, 2. místo obsadil Tomáš Liber a 3. místo získala Tereza Košárková. Ocenění s drobnými cenami dostaly i první tři děti z každé jednotlivé třídy. Český olympijský výbor poslal všem dětem diplomy, medaile a zdravé ovocné tyčinky Raw Bombus. Partnerem T- mobile byla v tomto roce společnost KOH-I-NOOR, která věnovala do soutěže výherní ceny a naší škole darovala barvy na obličej, krepové papíry a nůžky. Z daného materiálu děti vytvořily nádherné výrobky věnované olympijské tématice. Jsme rádi, že děti dostaly opět možnost se společně hýbat a sdílet radost z pohybu.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz