foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Žáci 5. ročníku ve Slavkově

Žáky pátého ročníku čekal 25. 6. jeden velký krok, a to návštěva jejich budoucí školy. Na návštěvě v ZŠ Slavkov se nesetkali pouze se svou budoucí třídní učitelkou, ale poznali také své nové spolužáky a podívali se, kde usednou v září do lavic. První rozpaky z nového místa a lidí vystřídalo seznamování a nadšení z nových věcí. Celé dopoledne plnila společně nová třída disciplíny branné výchovy – hod granátem, chůze na lanech, překážková dráha s pneumatikami, střelba, přenos raněného aj. Návštěvu ve slavkovské škole jsme ukončili obědem ve školní jídelně, která žáky také velice nadchla.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz