foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Výlet MŠ

V úterý 22.6. 2021 jsme jeli autobusem  na letiště do Zábřehu u Dolního Benešova. I když se nám sluníčko postupně schovalo za mraky a začalo později pršet, dětem to vůbec nevadilo, protože se velmi těšily. Na letišti nás čekal pan Luboš, který nás srdečně přivítal a odvedl nás nejdříve do malé restaurace, kde si děti pochutnaly na svých dobrotách. Po vydatné svačině se nám již plně věnoval. Ukázal dětem různé druhy motorových i bezmotorových letadel, seznámil je s jejich významem, a také si děti mohly vyzkoušet, jak se v takovém letadélku sedí. Děti si také zahrály na „parašutisty“ a vyzkoušely si „let padákem“. To se jim líbilo nejvíce. Výlet se nám vydařil, dětem i paní učitelkám se líbil. Dokonce vysvitlo i sluníčko, aby nás zkontrolovalo, jestli jsme všichni v pořádku.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz