Velká gratulace Julince Hozové

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska vyhlásilo již 47. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí. Naše škola se do této soutěže zapojuje pokaždé a letos jsme ji stihli v rámci výtvarné výchovy ještě uskutečnit před uzavřením školy.  Soutěž měla tři části  a probíhala v několika kategoriích. Naši nejmenší žáčci 1. a 2. třídy se pod vedením svých paní učitelek pokusili o část výtvarnou. V letošním roce děti čekalo zpracovat téma:  Dopravní nehody na železničních přejezdech- náročný úkol pro hasiče. Děti se toho nebály a s radostí se pustily do tvorby náročné práce hasičů. Ve školním kole bylo vybráno pět dětí, ze kterých byla na druhém místě v okresní soutěži zvolena Julie Hozová, která tímto postoupila do krajského kola, které vyhrála. Dne 17.6.2021 je Julinka Hozová pozvaná do areálu Lesík v Dolních Životicích na vyhodnocení okresního a krajského kola soutěže PO očima dětí a mládeže. Julince Hozové velmi gratulujeme.