foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Online Karneval? A proč ne?

Pro žáky 3. až 5. ročníku platí distanční výuka již velmi dlouhou dobu a vídáme se pouze online. Čas strávený učením je pro nás všechny náročný. A tak abychom se trochu odreagovali, sešli jsme se odpoledne 24.února s žáky 5. ročníku a 3. března s žáky 3. a 4. ročníku na online Karneval. Na začátku setkání jsme se všichni připojili s vypnutými kamerami, abychom se mohli ukázat spolužákům postupně.  Bylo to skvělé, snažili jsme se hádat, kdo jakou masku má. Mezi maskami se objevila kočička, automechanik, baletka, víla a mnoho dalších. Zahráli jsme si také několik her, soutěží a nechyběl ani tanec. Děti byly velmi kreativní, masky se všem zdařily a aspoň tímto způsobem jsme si všichni užili trochu zábavy. Děkuji paní učitelce Monice Pécsiové za zorganizování a uskutečnění karnevalu.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz