foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Vánoce ve škole

Vzhledem k tomu, že MŠMT stanovilo 21. a 22. prosinec 2020 jako volné dny, musel stihnout Ježíšek děti  v naší škole již 18.prosince.  Škola oděna do vánočního šatu zářila od samotného rána a rozsvícené svíčky na schodech s linoucími se koledami oznamovaly, že se něco chystá. Všechny děti si užily se svými paní učitelkami vánoční dopoledne s hrami, s poslechem koled, povídání o zvycích i tradicích v jednotlivých rodinách. Nechybělo vánoční tvoření a pojídání cukrovíčka. Každé dětské ucho netrpělivě poslouchalo, zda neuslyší zvonění zvonečku, aby se mohlo jít podívat ke společnému stromečku tak, jak vždy byla naše školní tradice. Letos jsme bohužel museli dodržet veškerá nařízení a příležitost radovat se z krásných dárků dostala postupně každá třída zvlášť. Nic tomu neubralo na nadšení a na rozzářených očích dětí, které našly pod stromečkem spoustu hraček a her do družiny, které si tajně vložily do schránky přání. Děti se radovaly nejen z dárků, které si užijí společně, ale také z osobních dárků svých kamarádů, které našly pod stromečkem ve třídě. Celý den se nesl ve vánočním duchu a všichni malí a velcí si to skvěle užili.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz