foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dle nařízení Vlády ČR od 2. listopadu 2020 nadále pokračuje distanční (vzdálená) výuka pro všechny žáky naší školy. Pro mateřské školy se stávající režim nemění. V případě jakékoli změny Vás budeme ihned informovat. Podrobnější informace naleznete zde. Veškeré aktivity do odvolání jsou zrušeny. Konzultační den se zákonnými zástupci proběhne distanční formou po dohodě s třídními učiteli. Přáli bychom si uskutečnit tradiční setkání 1. adventní neděli za školou 29. listopadu, ale vše ukáže čas. Vážení rodiče, zákonní zástupci, přátelé školy, během listopadu by mělo dojít k drobným úpravám na našich webových stránkách, tak snad budou pro všechny čtenáře a příznivce přehlednější.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz