foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Družina na návštěvě v knihovně

Ve čtvrtek 9. 3. navštívily děti z družiny místní knihovnu. Paní knihovnice si pro nás připravila různé hádanky z pohádek, děti přiřazovaly pohádkové dvojice, podle obrázku a různých symbolů měly za úkol poznat, o jakou pohádku nebo příběh se jedná. Také si poslechly čtenou pohádku O Popelce. Smyslem besedy bylo děti seznámit s prostředím knihovny a informovat je, co všechno jim může knihovna nabídnout. Také co možná nejvíce dětí ke čtení klasických knih v dnešní přetechnizované době motivovat. Moc děkujeme paní knihovnici za zajímavě připravené odpoledne pro školní družinu.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz