foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Zimní olympiáda v MŠ

Zimní olympijské hry (ZOH) jsme zahájili „zimními radovánky“ na školní zahradě. Děti si vyzkoušely sjezd na bobech, lopatách, stavěly sněhuláky a samozřejmě nechyběla ani koulovačka. Protože sněhová nadílka nám roztála, přesunuli jsme se na „zimní stadion“ v MŠ. Hlediště bylo zaplněno diváky, našimi nejmladšími Broučky, kteří bujarým potleskem a výskotem povzbuzovali naše velmi šikovné sportovce Sluníčka. Diváci viděli zajímavý zápas ledního hokeje, volnou jízdu krasobruslařek a tanečních párů, nechyběl ani sjezd na bobech a svoji vytrvalost ukázali i běžci na lyžích v dlouhých tratích. ZOH se účastnily i malé děti, které rovněž předvedly svoje sportovní a taneční kreace v krasobruslení, ukázaly svoje umění v biatlonu a bobování. Letošní olympiáda se i přes rozmar počasí podařila a byla slavnostně ukončena předáním zlatých medailí i diplomů všem zúčastněným sportovcům. Nechybělo ani fotografování do tisku. Velké poděkování patří zajisté i organizátorům ZOH, paní učitelkám mateřské školy.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz