foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Vánoční nadílka v Řeznictví Na Hůrce

Letos opět Ježíšek naděloval dětem z MŠ v Řeznictví Na Hůrce a to v pátek 9.12.2022. Tato akce proběhla již čtvrtým rokem a dalo by se říci, že se z ní stává tradice. Rodinné řeznictví připravilo pro děti a učitelky chutné občerstvení a pro zahřátí teplý čaj. Na děti čekal krásný vánoční stromeček, pod kterým našly svůj dárek nejen děti ale i paní učitelky. Posezení se neslo v příjemné atmosféře, kdy děti spontánně zpívaly jednu píseň za druhou.  Pro děti to byl velký zážitek. Veliké poděkování patří manželům Grómanovým a zaměstnancům, kteří tuto krásnou akci uskutečnili.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz