Okresní soutěž ŠD v aerobiku

V pondělí 5. 12. se děvčata tanečního kroužku zúčastnila soutěže v aerobiku v ZŠ Vrchní v Opavě. Sešlo se dohromady devět družin, okolo 100 dětí. Děvčata byla rozdělena do dvou kategorií. V první kategorii 2. tříd soutěžila Valinka Pumrová, Michalka Vaňková a Šarlotka Bokišová. Druhou kategorii 3., 4. a 5., tříd reprezentovala Lea Pavlíčková, Maruška Byrtusová, Sára Grómanová, Sofie Grómanová, Julinka Hozová, Terezka Kociánová, Magdalénka Víchová, Adélka Indráková a Viktorka Pumrová. Děvčata zabojovala a do první desítky se dostala Adélka Indráková, Julinka Hozová a Viktorka Pumrová. Třetí místo a bronzovou medaili si nakonec vybojovala ve velké konkurenci žákyně 5. ročníku Viktorka Pumrová. Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. Všem děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Poděkování patří i paní vychovatelce Janě Šustrové, která žákyně po celou dobu doprovázela a na soutěž skvěle připravila.