foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Zahájení plaveckého výcviku v MŠ

Ve středu 22.9. 2022 byla s přihlášenými dětmi zahájena plavecká výuku v „Baby Kačce“ v Opavě na školním statku. Děti byly poučeny o bezpečnosti a seznámeny s pravidly při plavání. Nejdříve se učily lovit různé vodní pomůcky, dělaly vodního hada, foukaly do vody, ručkovaly a také se učily skákat z břehu do vody. Všechny děti zvládly plavat s kruhem a to i na zádech. Odměnou jim byla sloní skluzavka, na kterou všichni těšili. Na závěr se všichni vyhřáli v sauně, kde si povídali, co se jim nejvíce na první hodině plavání líbilo a co je zaujalo. Děti byly velmi šikovné a statečné.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz