foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Zahájení provozu v MŠ

Vážení rodiče, zákonní zástupci, provoz MŠ bude zahájen ve čtvrtek 25. srpna jen pro děti zaměstnaných obou rodičů. Na všechny ostatní se budeme těšit 1. září. Seznam věcí do MŠ: do třídy přezůvky s pevnou patou, pyžamko, náhradní oblečení – spodní prádlo, ponožky, tričko, legíny, tepláky…., na pobyt venku: pohodlné oblečení a obuv dle ročního období a počasí, pokrývka hlavy – čepice, kšiltovka. Prosíme rodiče o podepsání věcí! UPOZORŃUJEME NA NUTNOST PŘIHLÁŠENÍ OBĚDŮ!!! ŠKOLNÍ JÍDELNA (VÝDEJNA STRAVY) o přihlášení nebo odhlášení oběda je plně v režii dětí a žáků, resp. jejich rodičů, zákonných zástupců, a lze jej uskutečnit telefonicky, a to nejpozději den předem do 12 hodin. Paní ředitelka školní jídelny Zuzana Stojaković tel.: 553 797 044, e-mail jidelna.slavkov@quick.cz Děkujeme za spolupráci a přejeme šťastné vykročení do nového školního roku.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz