foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Den dětí v MŠ

Svátek dětí jsme oslavili návštěvou Loutkového divadla v Opavě, kde děti zhlédly veršovanou pohádku FERDA, pod vedením divadelního souboru Štěk. Nejdříve děti navštívily mini koutek zvířátek, na zahradě si prohlédly ptactvo a také si děti vyzkoušely svoji obratnost při házení míčků na cíl a skákání na trampolíně. Děti si před odjezdem vyprávěly o svých zážitcích s kamarády, zahrály si hry, zazpívaly si a také dostaly drobný dárek. Veselé dopoledne bylo ukončeno svátečním obědem – řízkem, na který se děti obzvlášť těšily. 🙂

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz