foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Divadelní představení v MŠ

V pondělí 23.5. 2022 děti v MŠ zhlédly naučnou “Velkou sloní pohádku“ z divadélka „Smíšek“. Děti se seznámily se zvířátky, která žijí v Africe – papoušek, slon, žirafa, lev a další zvířátka. Přicestovala za nimi lodí opička „Žofka“, která utekla ze ZOO, aby zde našla svoji maminku. Pomáhal ji také malý černoušek Kangu, ale do cesty se jim připletl lovec Trampolíny, který chytal a prodával slony do ZOO. Protože všechna zvířátka držela pohromadě, odešel s nepořízenou. Také opička našla svoji maminku a všechna zvířátka žila spokojeně u vody. Pohádka byla propojena veselými písničkami. Děti se dozvěděly, jak je důležité mít kamarády a vzájemně pomáhat.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz