foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

1. den ve škole v přírodě

Milí rodiče, přátelé školy, posíláme první pozdrav ze školy v přírodě. Po společném rozloučení jsme vyjeli do Zoo a Dinoparku ve Vyškově. Z autobusu jsme hned přesedli do vláčku, který nás převezl ze ZOO do Dinoparku. K našemu překvapení jsme projeli velkou částí města Vyškov. Samotný Dinopark i Zoo ve všech zanechala hluboký zážitek. Dinosauři, jejich zvuky, 4D kino, archeologické vykopávky pro děti v písku, bouřka druhohor, domácí zvířata, Hanácké stavení, Dvoreček naší babičky, různé pochutiny, suvenýry jsme opouštěli po třetí hodině odpolední. Pak již následovala cesta přímo k našemu ubytování. Na chatě jsme byli přivítání svačinou a měli jsme hned sílu na stěhování kufrů a baťůžků do svých „náhradních“ pokojíčků. Po vybalení a krátkém odpočinku jsme dostali plný talíř rizota k večeři. Bříška byla opravdu plná, tak jsme měli ještě sílu na vytvoření cedulek se jmény, které máme připraveny k bodování pokojů. Pak již nastala večerní hygiena, pusinky na dobrou noc a nyní Vám za všechny sděluji, že všichni sladce spinkají a těší se na zítřejší den, který bude opět naplněn množstvím zážitku. 🙂 Kdo máte zájem, tak můžete nahlédnout do naší fotogalerie, kde je jistě na co koukat. ale ještě budete muset chvíli setrvat, protože množství a třídění fotografií potřebuje svůj čas. 🙂 Děkujeme za pochopení.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz