foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

MŠ v knihovně

Broučci i Sluníčka navštívily dne 20.4. 2022 knihovnu, aby zde pobesedovaly s knihovnicí M. Šnajdrovou. Po pěkném přivítání se děti dozvěděly, k čemu knihovna slouží, proč jsou důležité knihy v životě člověka, jak s nimi správně zacházet. Děti si prohlédly různé druhy knih – leporela, pohádkové knihy, encyklopedie a další knížky. Dle obrázků z Večerníčků určovaly názvy pohádek a hledaly správné dvojice pohádkových postav. Na závěr všichni dostali pohádkovou omalovánku, kterou si vykreslili. Za všechny p. knihovnici za pěkně připravenou besedu. děkuje I. Vavřinčíková, uč. MŠ.

i

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz