foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Oznámení – testování

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

velice děkujeme všem, kteří byli zodpovědní a nápomocni svým chováním a přístupem při zjištění, že v naší škole máme pozitivní osoby na onemocnění COVID 19 a svým dětem dali dobrovolně roušku. V současné době máme 11 osob v základní škole, které jsou pozitivní a jsou v domácím léčení. Pozitivní žáci, podle slov některých z Vás, nemají žádné závažné příznaky, případně vůbec žádné, z čehož máme upřímnou radost, ale je nám líto, že do školy mohou nastoupit až za 14 dnů po zjištění tohoto onemocnění. Informace pro školy platné od 15.11. naleznete zde. Kdo o čem rozhoduje, se můžete dočíst v tomto informačním letáku.

Na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví proběhne na celém území České republiky testování na onemocnění covid – 19. Testování proběhne 22. a 29. listopadu (nebo první den příchodu do školy, pokud není dítě nebo žák v pondělí přítomen), budou žáci základní školy testováni antigenními testy. Testování je v tuto chvíli jedinou možností, jak uchovat provoz školy v běžném režimu.

Netestují se: žáci v ochranné 180denní lhůtě po prodělaní nemoci covid – 19 nebo žáci, kteří mají ukončené očkování proti covid -19, přičemž v obou případech musejí být tyto skutečnosti písemně doloženy.

Zde přikládáme informace ohledně testování dne 22.11. a 29.11. 2021.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz