foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Výtvarná soutěž v ŠD „Ruku v ruce ke správné hygieně rukou“

Naše školní družina se zapojila do výtvarné soutěže „Ruku v ruce ke správné hygieně rukou“, kterou při příležitosti Světového dne hygieny rukou 2021 připravilo Centrum podpory veřejného zdraví Státního zdravotního ústavu. Kampaň byla určena dětem MŠ a ZŠ s cílem upevnit povědomí o tom, že správně prováděná hygiena rukou chrání naše zdraví. To se díky hravé formě velmi podařilo, díla byla originální a velmi nápaditá. Kampaně se zúčastnilo celkem 41 mateřských a základních škol z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a dílka byla přibližně od 760 dětí. Všechny výtvarné práce byly originální a budou využity při tvorbě zdravotně výchovných materiálů, jiné budou prezentovány v rámci zdravotnických projektů v celé ČR. Za účast budou děti odměněny diplomy.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz