foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Pozdrav od prvňáčků

Milí předškoláci, vážení rodiče, příznivci školy, protože v tomto školním roce bylo vše jinak, tak jsme nemohli zrealizovat ani náš již tradiční Kurz pro předškoláky a Den otevřených dveří. Aby Vám to všem nebylo tolik líto, tak jsme se rozhodli alespoň touto formou naše předškoláky i Vás všechny ostatní potěšit. V přiloženém videu máte možnost vidět vyučovací hodinu 1. ročníku, ve které se paní učitelka se svými žáky snažila nastínit některé aktivity, které ve vyučovacích hodinách běžně realizují a různě střídají. Pevně věříme, že se Vám návštěva našich prvňáčků, alespoň ve virtuální podobě, bude zamlouvat, potěší Vaše srdíčko i očičko a udělá velkou radost.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz