foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Počítačová soutěž BAJTÍK

Letos se žáci 5. ročníku opět v informatice připravovali na počítačovou soutěž Bajtík v Opavě, ale okolnosti nám nepřály a soutěž se nekonala. Proto proběhlo alespoň školní kolo, které zorganizovala paní učitelka Pécsiová. Téma bylo “ RÁJ NA ZEMI“. V programu malování vytvořili žáci pěkné obrázky a bylo těžké vybrat ty nejpodařenější práce. Nakonec však přece jen padlo rozhodnutí a byli vybráni tři nejlepší. První místo získal Martin Klein, na druhém místě se umístil David Toška a na třetím místě skončil Vašek Liber. Gratulujeme k dosaženým úspěchům. 

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz