foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Pasování předškolních dětí v MŠ

V pondělí 28.6. 2021 proběhlo v MŠ v dopoledních hodinách  za účasti dětí MŠ a řed. ZŠ a MŠ Mgr. L. Smetanové „Pasování předškoláků“ na školáky. Děti byly oblečeny do slavnostních talárů a vystoupily s krátkým kulturním programem, pod vedením svých učitelek. Při vystoupení je potleskem povzbuzovali jejich kamarádi ze školky a zaměstnanci MŠ. Na památku děti dostaly pohádkovou knihu, drobný dárek a nechyběl ani přípitek dětským šampaňským a vlastní podpis do pamětního listu. Všichni si slavnostní dopoledne užili a budoucím prvňáčkům přejeme krásné prázdniny a hodně úspěchů v 1. třídě.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz