foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Poděkování

Vážení rodiče, přátelé školy, 28. březen je dnem, kdy všichni učitelé mají svátek. Tento den připomínáme i našim dětem a žákům, aby odkaz J. A. Komenského měli v paměti a šířili dál. V současné době je distanční výuka velmi dlouhá a náročná pro učitele, žáky ale i Vás rodiče, kteří jste nám nápomocni, velice děkujeme. Děkuji také všem bývalým zaměstnancům našich škol za obětavost, snahu pomoci, sdílenou moudrost i laskavost. Děkuji všem současným zaměstnancům našich škol za práci, kterou po celý školní rok odvádějí. Děkuji za jejich trpělivost při distanční výuce, veškeré přípravy, kreativnost i snahu se učit stále něco nového. Děkuji zřizovateli i zastupitelům za veškerou součinnost a pomoc. Velké poděkování patří klubu rodičů při ZŠ i MŠ. Rodiče pro všechny zaměstnance připravili poděkování v podobě kytičky. Za kolektiv ZŠ a MŠ z celého srdce děkuje Lenka Smetanová, řed. školy.

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz