foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Vánoční výstavka ve škole

Vážení rodiče, paní vychovatelky si pro děti připravily malou výstavku vánočního tvoření. Děti si můžou zakoupit dárečky k Vánocům. Ceny výrobků se pohybují od 5,- do 70 Kč. Také si mohou zakoupit magnetické záložky, magnetky zvířátek, svítící klíčenky, knížečky na vlepování obrázků a to vše s příspěvkem na charitativní činnost fondů Život dětem a Fondu Sidus. Jsou to námi již léta osvědčené fondy, s kterými naše škola spolupracuje a výtěžek jde na pomoc postiženým dětem, za který se nakupují podpůrné pomůcky pro děti. Ceny těchto předmětů jsou od 30,- do 50,- Kč. Vše probíhá za důsledného dodržování hygienických podmínek a opatření. Moc Vám děkujeme za spolupráci.        

Ved. vychovatelka ŠD Jana Šustrová

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz