foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Nabídka SIM karty zdarma

Vážení rodiče, zákonní zástupci, naše škola získala od společnosti T-Mobile20 kódů potřebných pro získání SIM karty s rychlým připojením na internet na 3 měsíce zdarma. Tyto SIM karty jsou určeny jako pomoc pro žáky při distanční výuce. Jestliže máte někdo zájem, napište na e-mailovou adresu školy (skola@dolnizivotice.cz), bude Vám zaslán unikátní kód (vouchere) a veškeré potřebné informace k získání SIM karty. Objednávku si vyřizuje každý zákonný zástupce sám. Jedná se o tarif určený pro internetové připojení s rychlými daty (20 GB v plné rychlosti, po vyčerpání v rychlosti 3 Mb/s). POZOR TARIF NENÍ URČEN PRO VOLÁNÍ A SMS ZDARMA. SIM karty budou rozděleny prvním dvaceti zájemcům. Za kolektiv ZŠ Lenka Smetanová

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz