foto
ZŠ a MŠ Dolní Životice - logo

Sportovní dopoledne

Všechny děti z mateřské školy byly naladěny a přichystány na páteční sportovní dopoledne v areálu „Lesíka“. Maminky je vybavily chutnými svačinkami a dobrotami. Paní učitelky pro děti přichystaly soutěže, pohybové aktivity a hry. Děti plnily všechny úkoly s velkým nadšením a vůbec jim nevadilo, že se pomalu schyluje k dešti. Když se rozpršelo, všichni jsme se schovali pod velkou pergolu, kde jsme si pochutnaly na nanuku, který jsme dostali od starosty hasičů p. Lukáše.

Na závěr dostaly děti  diplom za svoje sportovní výkony.  

Kde nás najdete

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace
Hlavní 15
747 56 Dolní Životice

IČO: 75028964
ID DS: jq5mcz3

Telefon: 553 78 60 48
Mobil: 736 765 332

E-mail: skola@dolnizivotice.cz